KSIĄŻKI MONTESSORI SENIOR  pisane są techniką, która umożliwia samodzielne czytanie również osobom z bardziej zaawansowanymi zaburzeniami poznawczymi. Są estetyczne, interesujące a przede wszystkim interaktywne!

W sprzedaży mamy dwa tytuły:

„Konfitury… po prostu pycha”

M.Stroińska

cena 25 zł

„Tajemnice Egipskich Piramid”

R.Salah M. Stroińska

cena 25zł

Jeśli szukasz pomysłu na pozytywne i ciekawe zajęcia dla osób z zaburzeniami neuropoznawczymi spróbuj KÓŁKA CZYTELNICZEGO MONTESSORI SENIOR.

Jak to wygląda w praktyce? Każdy z uczestników zajęć wraz z osobą prowadzącą ma swój własny egzemplarz książki. Koniec z pasywnym słuchaniem gdy ktoś inny czyta. Czytanie odbywa się po kolei. W drugiej części książki są pytania – to czas na dyskusję. Dzięki zajmującym i „skazanym na sukces” pytaniom fajnie spędzicie wspólny czas.

Jeśli chcesz poprowadzić z seniorami KÓŁKO CZYTELNICZE MONTESSORI SENIOR to zachęcamy do kupna co najmniej 5-6 egzemplarzy (lub tyle ile będzie osób w grupie). Zazwyczaj grupa nie przekracza 5ciu osób i każdy uczestnik ma swój egzemplarz co sprawia dużą radość a przede wszystkim pozwala ominąć deficyty poznawcze i ewentualne problemy ze słuchem.

Przy zakupie zestawu książek dostaniesz gotowy scenariusz zajęć w prezencie.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie napisz do nas:
sklep@centrum-montessori-senior.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Otwarcie naszego sklepu internetowego już wkrótce!